Biz Kimiz


2001 Yılında İstanbul Büyükçekmece de ilk olarak Bilgisayar Teknik Servis ve Bilgisayar satış firması olarak ticari hayatına başladık. 2001 yılında 2007 Yılına kadar bu alanda devam ettik 2007 yılından itibaren Taknik Servis ve Bilgisayar satışına ek olarak Barkod sistemleri bayiliği yaparak teknolojideki gelişmelere geçişte yüzlerce esnafımıza barkod sistemleri kurduk ve bul alanda yıllarca çeşitli yazılım firmalara bayilik yaptık.

2017 yılından itibaren Anka Bilgisayar & Yazılım olan Şahıs firmamızı
BİSAN TOPTAN GIDA TİCARET TURİZM OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ olarak kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemeye devam ettik.

Şirketimizin kurulumundan sonra hem yazılım alanındaki hizmetlerimize devam ettik hemde Bayrampaşa Kuru gıda halinde toptan gıda ticareti işine başladık.

2018 yılından itibaren Turizm ve Yazılım alanındaki yeniliklerimize devam ettik ve iş alanlarımızı arttırdık. bu amaç ile firmamızın unvanını Bisan Taşımacılık ve San.Tic.Ltd.Şti. olarak değiştirdik. Turizm unvanımız ise Disgate Turizm ve Seyehat Acentası olarak yeni hizmet anlayışı ile ticari faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.